LALE HALI YIKAMA KÖLN (Video)

LALE HALI YIKAMA KÖLN (Video) Lale Halı Yıkama köln Fabrikasında yıkama yapılacak halılar öncelikle dokuma özellikleri,cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve yıkama yapılır.sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilip her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.halı yıkama oto yıkama sistemi ile yıkama halılara zarar verir. 1. Vakumluma yöntemi

  Lale Halı Yıkama köln yıkama işlememi öncesi toz dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz,kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir. Kök boyalı el halı ları yıkama öncesi renk dondurma işlemine tabi tutulur.halı yıkama sonrası halılarınız ışıl ışıl.


 2. Dezenfekte yöntemi

  Tozu alınan halı yıkama öncesi içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla ilaçlı havuza yatırılır ve 12 saat bekletilir.Daha sonra halı yıkama başlar.


 3. Yıkama seansı

  Lale Halı Yıkama köln yıkama aşamasında mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla,fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü

  olarak, hassas bir şekilde halı yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır.Halı yıkama sonrası,durulanır ve vakumlanır.


 4. Santrifüj aşaması

  Bu aşamada halı yıkama bittikten sonra santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz. halı yıkama sonrası halı uygun devirde sıkılır.


 5. Kalite kontrol ve paketleme:

  Pırıl pırıl olan halınız: halı yıkama işlemi sonrası istek doğrultusunda overlok hizmetine tabii tutulur. Halının yıpranmış veya sökülmüş saçakları orijinal renklerle yenilenir.Son olarak kalite kontrolden geç tikten sonra kuru temizleme işlemine tabi tutulur. Bu aşamada yıkama esnasında görülmeyen lekeler özel ilaçlarla temizlenir. Ve paketleme makinesinde paketlenerek zaman kaybetmeden evlerinize teslim edilir.